Koncerty

Zoči Voči a Metropolis odštartovali svoje turné koncertom v Košiciach

Zoči voči a Metropolis odpálili Randal Tour 25.01.2019 v Collosseum Klube priamo v Košiciach. Tieto dve žánrovo odlišné kapely spojili sily a odštartovali svoje spoločné turné v metropole Východu. Skvelá atmosféra, davy verných fanúšikov a spojenie Rocku a Punku na tomto turné je priam úžasné. Je vidieť, že členovia boch kapiel sú priatelia aj v osobnom živote.

Na začiatku sa nám ako support predstavila Košická metalová kapela “From The Six” ktorá naštartovala dav svojou  dynamickou energiou, ktorou rozhodne nešetrila. Žiaľ, kapela ako support mohla vystúpiť iba v Košiciach a Humennom.

Hneď po “From the six” už na javisku stála známa Slovenská rocková kapela Metropolis, ktorá prišla roztancovať svojích fanúšikov až zo Serede. Kapele sa to podarilo na jednotku. Dav skákal a chalani z kapely ich nešetrili, no nechali im aj nejaké sily na hlavý bod programu, a to kapelu Zoči Voči.

Po troch rokoch sa na východe opäť zastavila táto slávna nitrianska kapela. Už počasprvej piesne sa celé Colosseum otriasalo pod tancujúcim davom. Zoči Voči samozrejme nezabudli zaspievať aj jednu z ich najznámejších piesni “Nad Prahou” v akustickom prevedení. Česká spevačka Anita Galisová sa však na koncerte zúčasniť nemohla a tak ju musel zastúpiť gitarista Juraj Štefánik. Konert mal úžasnú atmosféru, bol enerický a kapley, rovnako ako aj publikum, odchádzali z Collossea plný eufórie.

Randal Tour pokračuje 1. Februára v Námestove (Barón Pub) a 2. Februára (Queens Pub) v meste Púchov.

Autor: Kristína Zošová a Michael Moščák

To Top