Hľadáte niečo konkrétne?

Novinky zo sveta hudby

Zoči Voči prináša nový videoklip!

Prinášame Vám dlhoočakávaný a najnovší počin z dielne kapely ZOČI VOČI – singel s názvom “UŽ NEVLÁDZEM” z pripravovaného tretieho albumu tiež vo forme videoklipu. :-)

Skladba vznikla na sklonku roku 2012, v decembri bola nahratá v Randal Factory pod velením producenta Jimiho Cimbalu, známeho slovenského hudobníka, gitaristu skupiny Metropolis. ”Už nevládzem” naznačuje hudobné smerovanie Zoči Voči na novom albume.

O vizuálne stvárnenie skladby sa postaral režisér Henrich Varga a Randal Group, známi výrobou videklipov pre Bijouterrier a Horkýže Slíže.

Reklama

Ako vidia nový singel členovia Zoči Voči? 

Michal Žitňanský: “Skladba Už nevládzem, je pre mňa veľmi silná. Pesničkou som chcel vyjadriť momentálnu znechutenosť zo života, ako už nevládzem riešiť intrigy, falošných kamarátov a vzťahy. Veľa kapiel spieva o tom, že svet je krásny. Ja som to chcel opísať z tej druhej strany. Často sa mi pri hraní tejto piesne spraví husia koža, asi to moc prežívam.”

Filip Miko: “Keď sme piesen Už nevládzem nahrali a vypočul som si výsledok, priznám sa, bol som nadmieru spokojný a to po všetkých stránkach. Keď sme vyberali z piesní ktoré by mohli ísť von ako singel s klipom, moja voľba bola jasná. Proste je to jedna veľká energia ktorá z tej piesni ide a to či uz na koncerte alebo keď si ju pustíte doma.”

Reklama

Vladko Kovár: “Od prvej chvíle ako mi Michal zahral ptúto pieseň, tak som mal také tušenie že to bude SUPER pieseň a keď sme ju začali v skúšobni tvoriť do pôvodnej verzii tak sa mi páčila ešte oveľa viac. Po nahraní u Jimmiho s jeho postprodukciou nabrala pieseň ešte úplne iný rozmer…  A natáčanie klipu bolo pre nás úplne niečím novým, kedže sa klip točil s mnoho ľudmi, ktorí sú zvyknutí točiť filmy takže mi to naozaj pripadalo ako pri točení filmu. Bol to skvelý pocit vidieť ako sa točia klipy na top úrovni a dúfam, že to bude mať aj svoj efekt”.

Jano Pisoň:  ”Tento song momentálne presne vyjadruje moje pocit zo života, z ľudí, ktorých stretávam a všetkého, čo sa deje okolo mňa. Všetko v tejto piesni je pravdivé a pôsobí ako pád zo sna do reality. Kopec práce pre túto skladbu spravil producent Jimi Cimbala, ktorý dal tejto piesni zvuk a tvár.”

Reklama
Reklama
Reklama www.martinus.sk

Prečítajte si tiež:

Správy

Elektrická gitara zmenila dejiny hudby. (Nielen) rockoví gitaristi ako Eddie Van Halen či Jimi Hendrix sa vo svojej najlepšej ére rovnali bohom. Ak chcete...

Novinky zo sveta hudby

Frontman nemeckej skupiny Rammstein Till Lindemann vydal novú sólovú pieseň. Ide o starú vojenskú baladu Любимый город „milované mesto,“ ktorá je naspievaná v ruštine...

Novinky zo sveta hudby

Legendárna slovenská kapela Horkýže Slíže využíva „nútenú“ pauzu od koncertovania na tvorbu nového materiálu. Podľa slov speváka Kuka pôjde o pokračovanie albumu Alibaba a...

Novinky zo sveta hudby

Francúzska progresívna death metalová kapela Gojira prichádza s novinkou, ktorá ašpiruje na najlepší metalový album roka. V poradí siedmy štúdiový album má názov Fortitude a obsahuje jedenásť...

Reklama