Hľadáte niečo konkrétne?

Novinky zo sveta hudby

Zoči Voči prináša nový videoklip!

Prinášame Vám dlhoočakávaný a najnovší počin z dielne kapely ZOČI VOČI – singel s názvom “UŽ NEVLÁDZEM” z pripravovaného tretieho albumu tiež vo forme videoklipu. :-)

Skladba vznikla na sklonku roku 2012, v decembri bola nahratá v Randal Factory pod velením producenta Jimiho Cimbalu, známeho slovenského hudobníka, gitaristu skupiny Metropolis. ”Už nevládzem” naznačuje hudobné smerovanie Zoči Voči na novom albume.

O vizuálne stvárnenie skladby sa postaral režisér Henrich Varga a Randal Group, známi výrobou videklipov pre Bijouterrier a Horkýže Slíže.

Reklama

Ako vidia nový singel členovia Zoči Voči? 

Michal Žitňanský: “Skladba Už nevládzem, je pre mňa veľmi silná. Pesničkou som chcel vyjadriť momentálnu znechutenosť zo života, ako už nevládzem riešiť intrigy, falošných kamarátov a vzťahy. Veľa kapiel spieva o tom, že svet je krásny. Ja som to chcel opísať z tej druhej strany. Často sa mi pri hraní tejto piesne spraví husia koža, asi to moc prežívam.”

Filip Miko: “Keď sme piesen Už nevládzem nahrali a vypočul som si výsledok, priznám sa, bol som nadmieru spokojný a to po všetkých stránkach. Keď sme vyberali z piesní ktoré by mohli ísť von ako singel s klipom, moja voľba bola jasná. Proste je to jedna veľká energia ktorá z tej piesni ide a to či uz na koncerte alebo keď si ju pustíte doma.”

Reklama
Katarína Knechtová má nový duet s českou kapelou Nebe

Vladko Kovár: “Od prvej chvíle ako mi Michal zahral ptúto pieseň, tak som mal také tušenie že to bude SUPER pieseň a keď sme ju začali v skúšobni tvoriť do pôvodnej verzii tak sa mi páčila ešte oveľa viac. Po nahraní u Jimmiho s jeho postprodukciou nabrala pieseň ešte úplne iný rozmer…  A natáčanie klipu bolo pre nás úplne niečím novým, kedže sa klip točil s mnoho ľudmi, ktorí sú zvyknutí točiť filmy takže mi to naozaj pripadalo ako pri točení filmu. Bol to skvelý pocit vidieť ako sa točia klipy na top úrovni a dúfam, že to bude mať aj svoj efekt”.

Jano Pisoň:  ”Tento song momentálne presne vyjadruje moje pocit zo života, z ľudí, ktorých stretávam a všetkého, čo sa deje okolo mňa. Všetko v tejto piesni je pravdivé a pôsobí ako pád zo sna do reality. Kopec práce pre túto skladbu spravil producent Jimi Cimbala, ktorý dal tejto piesni zvuk a tvár.”

Reklama
Kapela Coldplay oznámila vydanie nového albumu Music Of The Spheres

Najčítanejšie články

Reklama
Reklama
Reklama www.martinus.sk

Prečítajte si tiež: