Zaujímavosti

Zpěvačka Ella natočila další videoklip s názvem Zůstat, který se natáčel v moři v Chorvatsku!

Mladá zpěvačka a herečka Ella, vlastním jménem Eliška Machačová, natočila nový videoklip opět s režisérem Tomášem Krejčím. O hudbu a hudební produkci se postaral kytarista z její kapely Adam Malík, který je také členem populární kapely Čechomor. Text patří dvorní textařce Markétě Andělové.

V novém singlu zpěvačka líčí rozpolcený vztah v běžném životě, který řeší útěkem pod mořskou hladinou, kde nachází „nový život“.

Mladá a talentovaná zpěvačka a herečka Eliška Machačová známá jako Ella natočila několik videoklipů se známým režisérem Tomášem Krejčím (seriál Redakce, klipy Chinaski, Lucie, Janek Ledecký aj.) V prosinci roku 2016 také vydala své první CD s názvem Někdy a v roce 2018 natočila videoklip na stejnojmennou písničku.

Hrála také v několika epizodách seriálu Gympl s ručením omezeným nebo v seriálu První republika (2017). Zpěvačka je absolventkou JAMU v Brně, obor herectví (2018). ČRO Hradec Králové a Pardubice hraje v rotaci její 2 singly Lásce se nebráním a Kouzelná zima. Hostovala také známým skupinám jako jsou BUTY či slovenská skupina NO NAME. Producentem a leadrem kapely je kytarista Adam Malík, člen známé populární skupiny ČECHOMOR.

To Top