Viac...

Zvuk reproduktorov Niceboy budete milovať!

Značka Niceboy nie je na našom trhu žiadnym nováčikom. Môžete ju objaviť vo všetkých veľkých obchodoch po celom Slovensku a vyznačuje sa dokonalým zvukom, ktorý si ihneď obľúbite!

V tomto článku si predstavíme päť produktov značky Niceboy, ktoré po vyskúšaní už nikdy nepustíte z ruky. Reproduktory a slúchadlá Niceboy Vám spríjemnia deň, či už ste v práci alebo doma.

Niceboy® HIVE podsie

Najnovšie bezdrôtové slúchadlá, ktoré majú dokonale čistý zvuk, zvládnu extrémne podmienky a vydržia až 15 hodín? Áno, to sú Niceboy Hive podsie. Vyzerá to, že drôtom už definitívne odzvonilo a prichádza nová generácia slúchadiel a štýl počúvania hudby.

Niceboy® RAZE 2 ego

Vychutnajte si hudbu v novom rozmere! Niceboy RAZE 2 ego prichádza ako vylepšená verzia obľúbeného Bluetooth reproduktora Niceboy RAZE. Pri zachovaní rovnakého výkonu 12 W ako u svojho predchodcu prináša RAZE 2 ego ďaleko kvalitnejší zvuk, ktorý vám doslova vyrazí dych. Určite Vás poteší aj 11 hodinová výdrž batérie a technológia Bluetooth 5.0.

TOP: Niceboy® RAZE 2 twins

Niceboy RAZE 2 twins s výkonom 24 W predstavuje úplný unikát na trhu bezdrôtových reproduktorov. Produkt sa totiž skladá z dvoch samostatných reproduktorov, prepojených technológiou True Wireless. S týmto reproduktorom si tak môžete vyladiť priestorový zvuk presne podľa svojich predstáv. Navyše s výdržou až 10 hodín a vodotesnosťou IPX7 reproduktor len tak niečo nezaskočí. Tieto a ďalšie vlastnosti z neho robia ideálneho spoločníka nielen na párty s priateľmi.

Niceboy® HIVE pods 2

Vitajte v dobe bezdrôtovej. Preč s nepríjemnými káblami, ktorým už dávno odzvonilo. Sú tu Hive pods 2, ktoré sú navrhnuté tak, aby zvládli presne to čo vy. Či ste aktívni športovci, alebo radi počúvate hudbu cestou do práce, nové Hive pods 2 oceníte vždy a všade.

Niceboy® HIVE 2 joy

Veľká výdrž, ultraľahký dizajn, skvelý zvuk, maximálne pohodlie pri používaní a pripojení aj cez audio kábel? Áno, to všetko a oveľa viac vám ponúkajú sluchátka HIVE 2 joy.

Bonus: Niceboy® X-fit ACTIVE

Niceboy X-fit ACTIVE je vybavený inovatívnym sledovaním tepu a krvného tlaku pre ten najlepší prehľad o životných funkciách.

To Top