Zvyšok kapely Nickelback sa Coreymu ospravedlnil za Chadove slová

0
118
views

Pre tých z vás, ktorí o tom možno nepočuli, Chad Kroeger (Nickelback) sa nedávno nechal počuť, že kapela Corey Taylora Stone Sour, je len taký „Nickelback Lite“ ktorý v podstate nevie napísať žiadny hit. Tak isto označil Slipknot za maškarádu, ktorá si vraj získala slávu len kvôli ich maskám.

Corey na seba samozrejme nenechal dlho čakať, a odkázal Chadovi, že je idiot, má sa pritúliť k svojmu Hello Kitty vankúšiku a starať sa o seba. Reakcie fanúšikov na seba nenechali dlho čakať.

Na Stone Sour koncertoch ľudia zvyknú vykrikovať frázu „Fuck Nickelback“ a to dokonca aj v Kanade, domovine Nickelbacku. V najnovšom rozhovore ale Corey povedal, že zvyšok kapely mu zavolal a ospravedlnili sa. Vraj to nie sú ich slová a všetko je to iba Chadov názor.

Corey sám povedal, že so zvyškom kapely nikdy nemal problém, a niekoľko krát sa s nimi aj stretol a všetci sú v pohode. Jediným problémom je vraj Chad a jeho ego.

Z Chadovej strany to rozhodne nebol chytrý krok. Po prvom singli z nového albumu veľa ľudí pripustilo, že znie dobre, a dokonca nastala nádej, že z Nickelbacku by konečne mohlo byť niečo viac, než len vtip.

Tip:  Natália Hatalová prichádza s novým singlom „Osud“, ospevuje ním prvú lásku!

No po jeho slovách sa niet čomu čudovať, že kapela si nezískala toľko pekných slov, ako mohla. A že aj mohla, nový album naozaj prekvapil, a titulný singel Feed The Machine je asi najtvrdší song, čo kapela kedy vydala.

No aj tu vyhráva stále Stone Sour, ktorých nový album si odniesol ako lepšie recenzie, tak aj ich pieseň s názvom Song #3 sa stala (ironicky) hitom, a už nejaký ten čas si vedie veľmi pekne v rebríčkoch a hrateľnosti v rádiách.